0
Jūsų krepšys tuščias
+370 685 11 812
LT
RU

Krėslams naudojamos tik geraiusios kokybės medžiagos. Galimidaugiau nei 480 spalvų ir apmušalų variantai!

Natūrali oda
KULIK SYSTEM kompanijos specialistai,vadovaudamiesi paskutinias ekologijos reikalavimais, pasirinko geriausius apmušalų medžiagų variantus, paižyminčius stiliumi ir kokybe. Oda – universali gamtinė medžiaga, turinti užsitarnautą populiarumą. Natūralios tokio apmušalo charakteristikos – geriausias KULIK SYSTEM rūpesčio Jūsų sveikata ir komfortiška savijauta liudijimas.

                 

Azur
Azur – naujas apmušalų medžiagos tipas su plačia spalvų gama. Audinys turi smulkų, tankų siūlų pynimą ir sutvirtintas pagrindu, kurio sudėtyje yra medvilnės. Azur turi naturalų pagrindą, kuris leidžia sukurti jaukumo ir komforto jausmą, kaip biuro, taip ir namų interjere

                             

Antara
Antara – naujos kartos apmušalų audinys. Vienas prisilietimas leidžia pajausti komforto ir stiliaus harmoniją. Natūralumas ir priežiūros lengvumas pasiekiamas dėl šio audinio sudėtyje naudojamų aukštos technologijos pluoštų, turinčiu antistatinių ir tefloninių savybių. Antarai būdingas aukštas devėjimosi slenkstis, o bet kokie nešvavarumai lengvai pašalinami nuo audinio paviršiaus, kas leidžia juo naudotis ilgus metus.

                     

Eko oda
Eko oda – aukštųjų ateities technologijų produktas, kuris turi judančią struktūrą, pasižymi minkštumu ir elastingumu. Praleisdamą ir ventiliuodamą orą, eko oda, vis gi nepraleidžia vandens garų. Šios ypatybės dėka, eko oda maloni ir šilta liečiant.

                              

Perforuota eko oda
Apmušalų medžiaga imituojanti natūralią odą, pasižymi “kvėpavimo” savybėm. Perfoacija sustiprina medžiagos ventiliacijos ir termoreguliacijos savybes.