0
Jūsų krepšys tuščias
+370 695 56346
LT
RU

Apmušalų medžiagos

Krėslams naudojamos tik geraiusios kokybės medžiagos. Galimidaugiau nei 480 spalvų ir apmušalų variantai!

NATŪRALI ODA
KULIK SYSTEM kompanijos specialistai,vadovaudamiesi paskutinias ekologijos reikalavimais, pasirinko geriausius apmušalų medžiagų variantus, paižyminčius stiliumi ir kokybe. Oda – universali gamtinė medžiaga, turinti užsitarnautą populiarumą. Natūralios tokio apmušalo charakteristikos – geriausias KULIK SYSTEM rūpesčio Jūsų sveikata ir komfortiška savijauta liudijimas.

     

KROKODILO ODA
Krokodilo oda — yra medžiaga, kuri skiriasi nuo kitų baldų apmušalų. Jie dekoruoti prabangos klasės gaminiais. Jis turi plačią spalvų gamą, leidžiančią tonaliniam ansambliui skambėti garsiau nei bet kada anksčiau.

                  

RELJEFINĖ ODA
Reljefinė oda — yra tikros odos rūšis, ant kurios uždedamas reikiamas raštas. Medžiaga kaitinama ir tekstūra pertraukiama slėgiu. Tai yra išskirtinis minkštų baldų gamtos ir prabangos derinys.

    

AZUR
Azur – naujas apmušalų medžiagos tipas su plačia spalvų gama. Audinys turi smulkų, tankų siūlų pynimą ir sutvirtintas pagrindu, kurio sudėtyje yra medvilnės. Azur turi naturalų pagrindą, kuris leidžia sukurti jaukumo ir komforto jausmą, kaip biuro, taip ir namų interjere

               

ANTARA
Antara – naujos kartos apmušalų audinys. Vienas prisilietimas leidžia pajausti komforto ir stiliaus harmoniją. Natūralumas ir priežiūros lengvumas pasiekiamas dėl šio audinio sudėtyje naudojamų aukštos technologijos pluoštų, turinčiu antistatinių ir tefloninių savybių. Antarai būdingas aukštas devėjimosi slenkstis, o bet kokie nešvavarumai lengvai pašalinami nuo audinio paviršiaus, kas leidžia juo naudotis ilgus metus.

           

EKO ODA
Eko oda – aukštųjų ateities technologijų produktas, kuris turi judančią struktūrą, pasižymi minkštumu ir elastingumu. Praleisdamą ir ventiliuodamą orą, eko oda, vis gi nepraleidžia vandens garų. Šios ypatybės dėka, eko oda maloni ir šilta liečiant.

               

PERFORUOTA EKO ODA
Apmušalų medžiaga imituojanti natūralią odą, pasižymi “kvėpavimo” savybėm. Perfoacija sustiprina medžiagos ventiliacijos ir termoreguliacijos savybes.

     

Priekinės medžiagos

MEDIENOS STOVĖJIMAS CLEAF
CLEAF — medienos plokštė, visiškai imituojanti medžio tekstūrą. Atitinka Europos ekologinių standartų normas. Tai visiškai saugu sveikatai. Kuriant plokštes, naudojamos naujausios mokslo technologijos, kad medžiaga būtų aukšto stiprumo.

   

MEDIENOS STOVĖJIMAS EGGER
EGGER — Itin stipri medienos lenta su drėgmės ir šiluminės apsaugos standartais. Medžiaga yra 90% spygliuočių medienos. Lygus paviršius, daugialypė tonų įvairovė ir galimybė derinti spalvas sukurs sprendimą, kuris visiškai atitiks jūsų norus.

        

DIZAINO SIŪLĖS PASIRINKIMAS