0
Jūsų krepšys tuščias
+370 695 56346
LT
RU

     Itališka kompanija KULIK SYSTEM – tai daugiapakopė įmonė, turinti galingą intelektualinę bazę ir aukštos technologijos gamybą, kurių veiksmai visiškai automatizuoti. Kurdami bendrą schemą, kompanijos specialistai numatė bet kuriuos iš įmanomų bendradarbiavimo su užsakovais ir partneriais variantų, įtvirtindami KULIK SYSTEM, kaip pripažinto savo srities lyderio kredo. Viena iš svarbiausių krypčių – KULIK SYSTEM klinika, kur ir buvo sukurta pagrindinė palaikymo, korekcijos ir visų stuburo zonų apkrovos sumažinimo sistemos koncepcija. Praktikuojantys gydytojai vertobrologai ir reabilitologai, remdamiesi asmenine patirtimi ir visą laiką kontaktuodami su kompanijos technologais, testuoją ir tobuliną sistemą, darydami ją nepažeidžiama stuburo ir viso organizmo gynėja.

Inžinierinis KULIK SYSTEM skyrius – tai talentais apdovanotų žmonių komanda, nuolat ieškanti ir būtinai surandanti unikalilių kompanijos vystymosi galimybių, pagristai yra intelektualus visos įmonbės centras.

Sėkmingo verslo-proceso kriterijus tiesiogiai susijęs su taikomomis technologijomis ir įranga. Ergonominių krėslų KULIK SYSTEM gamykloje, be unikalios rankų darbo apdailos, naudojama elitinė siuvimo įranga. Elastinio poliuretano formavimas vykdomas itališka įranga.

KULIK SYSTEM logistikos skyrius turi visus šiuolaikinio informacinio centro duomenis. Specialistai, atsakingi už savo veiklos kryptį, padės sumažinti sąnaudas, kas užtikrins pristatymą per trumpiausią laiką. Nuodugni visų gamybos ciklų analizė leido analitiniam kompanijos skyriui išvesti naują kainų aksiomą, kurios aukščiausia kartelė pateisinama brangiomis medžiagomis ir komplektuojančiomis detalėmis, o taip pat baldų gamyboje naudojamais technologiniais pasiekimais.

KULIK SYSTEM ergonominių krėslų gamykla ne tik kurią ir gamina ateities krėslus, bet ir padeda sutikti šią ateitį su sveiku komfortu.

Rinkitės KULIK SYSTEM krėslus! Sveikata niekada neišeis iš mados!