0
Jūsų krepšys tuščias
+370 685 11 812
LT
RU

    Žmogaus judėjimo atramos aparatas – unikalus mechanizmas, vykdantis diena po dienos įprastą “darbą”: stovėti, eiti, bėgti, sedėti. Keldami ranką pasisveikinti ar skubant prie transporto, mes net nesusimastom apie tai, kiek raumenų ir kaulų “įsijungia” vienam, netgi pačiam paprasčiausiam judesiui atlikti. O iš tikro, kiek?

Skeleto sudėtyje 34 neporiniai kaulai.
Kaukolė susideda iš 23 vienetų kaulų.
Stuburo stulpas susideda iš 26 kaulų.
Šonkauliai ir krūtinė susdieda iš 25 kaulų.
Viršutinių galūnių skeletas susdeda iš 64 kaulų.
Apatinių galūnių skeletas susdeda iš 62 kaulų.
Mūsų kaulai tvirtesni už gelžbetonį 5 kartus, bet kaulų tvirtumo riba 3.5 karto mažesnė negu geležies. Tačiau funkciškai, kaulas sveriantis 1 kilogramą tvritesnis už tokio pat svorio geležį! Ši kolosali tvirtumo atsarga, racionaliai ir atsargiai naudojant, galėtų mums tarnauti ilgus, ilgus metus.
Žmogaus judėjimo atramos sistemą formuoja skeletas ir skeleto raumenys. Priklausomai nuo skaičiavimo metodikos, įvardina skirtingą kaulų kiekį: nuo 640 iki 850. Toks skirtingas mokslininkų vertinimas patvirtina, kad mūsų organizmas vis dar didelė paslaptis.

Vis gi yra faktų, dėl kurių abejonių nekyla:
– kad žengti vieną žingsnį, žmogus panaudoja 200 raumenų;
– raumenš audiniui tenka apie 40% visos kūno masės (apytiksliai 20 kg);
– 50% visos raumenų masės tenka kojoms, 30% — rankoms ir 20% — galvos ir korpuso raumenims;
– kasdieniniam raumenų sustraukinėjimui panaudojama beveik 50% viso kūno energijos;
– vidutiniškai vienas kvadratinis centimetras skersinio pjūvio raumens skirtas dirbti su 10 kilogramų;
– kojo susdaro 25% visų žmogaus kūno kaulų;
– žmogaus pėdos apimtis į vakarą padidėja 8%;
– per vieną ėjimo dieną žmogaus kojoms tenka keleto tonų apkrova;
– Netaisiklingai sėdint stuburo diskams tenkanti spaudimas didesnis, nei stovint ar gulint;
– sedėjimas – pati nenatūraliausia poza stuburui ir visam žmaogaus judėjimo atramos aparatui!
Ir būten šioje pozoje mes praleidžiame didžiają dalį dienos ir gyvenimo, darbas biuruose ar namie prie kompiuterio! Kaip gi padėti pačiam funkcionaliausiam mūsų organizmo “mechanizmui” ir nepatirti diskomforto, kuris atneša nugaros, sąnarių, raumenų skausmus? Kaip sumažinti apkrovas stuburui, kurios provokoja jo greita susidevėjimą?

Į šiuos klausimus atsakymą duoda unikalus ergonominis ТМ KULIK SYSTEM gaminys. Absoliučiai inovatyvus gaminys, sukurtas remiantis praktinio vertebrologijos ir reabilitacinės profilaktikos specialistų patyrimo pagrindu, padarė KULIK SYSTEM krėslus būtina biuro ir namų būtinybe.
Kiekvienas KULIK SYSTEM krėslas, turintis visų stuburo zonų palaikymo sistemas, individualių nustatymų adaptavimo mechanizmus ir laikysenos korekcijos galimybes – funkcionalus intelektas, kuris teisingai paskirsto apkrovas stuburui, sumažina jas ir stabilizuojaviso judėjimo atramos aparato darbą, kada jūs sėdite prie darbo stalo.
Dirbkite sveikame krėslo KULIK SYSTEM komforte ir būkite sėkmingi!