0
Jūsų krepšys tuščias
+370 695 56346
LT
RU

Salon_1920x900_Lithuania

Itališką kompanija KULIK SYSTEM

Pagal National Health Statistics of USA (JAV nacionalinės sveikatos statistikos) duomenis, darbo aplinka turi didžiulę įtaką žmogaus sveikatai ir gerovei. Ergonominis krėslas sugeba ne tik dovanoti komforto jausmą jo savininkui, bet ir teigiamai veikia jo emocinę ir fizinę būklę. Tokią protingą darbo vietą sukuria ergonominis KULIK SYSTEM krėslas, galintis įkvėpti, dovanoti ypatingą darbo nuotaiką ir tuo pačiu saugoti sveikatą.

Individual_1920x900_Litva

Tiems kas branginą komfortą

Dar daugiau, KULIK SYSTEM sukurti krėslai padidina darbingumą daugiau nei 50% ir neturi analogų pasaulyje. Funkcinės diagnostikos vedančiųjų mokslininkų
tyrimų rezultatai liudija apie tai, kad ergonominių krėslų naudojimas – geriausiais būdas išvengti problemų su nugara ir stuburu. Būtent tiems žmonėms, kuriems svarbu savo darbo vietos komfortas, kurie rūpinasi sveikata ir nori būti sėkmingi, mūsų kompanija siūlo aukščiausios kokybės biuro krėslus su anatominiu efektu. Jie išsiskiria ypatinga ergonominę konstrukcija ir gražina kūnui jo natūralią padėtį, teisingai paskirstydami apkrovą stuburui ir koreguodami laikyseną. KULIK SYSTEM krėslas – patikimas sėkmingo ir pasitikinčio savimi žmogaus padėjėjas. Sėdint jame daug lengviau siekti iškeltų tikslų ir laimėti. Absoliučiai visa kompanijos KULIK SYSTEMS produkcija kruopščiai ištirta ir parodė geriausius rezultatus komforto ir kokybės srityse. Krėslai KULIK SYSTEM – puikus modernių technologijų, kokybiško išpildymo ir šiuolaikinio dizaino derinys. Tai realus kelias į sėkmę ir stiprią sveikatą!

 

KRĖSLAS NETURINTIS ERGONOMIKOS SAVYBIŲ NEGALI SUTEIKTI PILNAVERČIO POILSIO NUGARAI!

Komforto siekis – natūralus žmogaus noras. Visgi, tvarkant savo gyvenimo aplinką , reikalinga visų pirma sukurti kokybinio sveikatos pagerinimo sąlygas. Tai reiškia, kad reikia laikytis ne tik medikų rekomendacijų dėl sveikos gyvensenos, o ir naudoti darbo bei namų aplinkoje “protingus” ergonominius baldus.

Žmogaus organizmas – tai tobulybė anatominės jo galimybės stebina vaizduotę. Pavyzdžiui, mūsų stuburas sugeba atlaikyti apkrova ir spaudimą. O jau pasiekus 30-35 metus, ši užkoduota genetinė savybėišsenka vien dėl tos priežasties, kad mes neįprantame laikyti teisingos laikysenos ir tolygiai paskirstyti apkrovą stuburui. Tai įvertinę, KULIK SYSTEM kompanijos specialistai sukūrė ergonominio, ortopedinio krėslo konstrukcija, kuri absoliučiai atkartoja natūralius anatominius žmogaus kūno linkius ir koreguoja teisingą laikyseną be žmogaus savikontrolės.

Egzistuoja daug raumenų-skeleto ligų gydymo krypčių, sukurta speciali programa “Stuburo kultūra”, naudojama gydymo centrų praktikoje. Tačiau lengviau ir pigiau užbėgti ligai už akių – tuo įsitikinę kompanijos KULIK SYSTEM specialistai, sukūrė savo unikaliomis intelektualinėmis savybėmis pasižyminčius krėslus ir uždedamus prietaisus. Ypatingos išradimo specifikos dėka, krėslas gražina kūnui jo natūralią komforto būseną, neįkyriai “versdamas” stuburą teisingai paskirstyti apkrovą. Panaudodami daugiametę profesionalios medicinos patirtį, įvykdžius eilę eksperimentų, testų ir analitinių tyrimų, kompanijos KULIK SYSTEM specialistai sukūrė naujos kartos produktą, kurio tikslas – Jūsų sveikata ir pagijimas.

Kiekvienas KULIK SYSTEM krėslas individualus tiek kiek individualūs ir Jūs pats.Tai ypatingas technologinis intelektas, garantuojantis, profilaktinę ortopedinė relaksaciją ir išsaugodamas jūsų stuburui gamtinį lankstumą ir funkcionalumą. KULIK SYSTEM krėslai suprojektuoti rūpinantis sveikata, gera savijauta, gražia, natūralia laikysena ir pagaminti puikaus dizaino stiliumi. KULIK SYSTEM kompanijos krėslų ir prietaisų eksploatacijos instrukcija – Jūsų sveikatos įgijimo receptas. Ir atminkite: ” Tas kas nori būti sveikas, jau sveiksta” – Dž. Bokkaččo. Ortopedų ir manualinės terapijos gydytojų rekomenduota naudoti. DĖMESIO! KULIK SYSTEM kompanijos produkcija yra patentuota ir saugoma įstatymo!